Budiž světlo, řekl bůh a potom kvůli mě stvořil vypínač.

Červenec 2012

geniální není jenom člověk

30. července 2012 v 22:45 | Šklíba |  téma týdne, mám na ně taky názor!
Genialita....Eh...Neumím se moc držet témat takže určitě zase odbočím vedle, tak pardón.
Když někdo podle mě řekne že je geniální tak je vůl
když někdo řekne že je vůl tak vůl je.
Když někdo o někom řekne že je geniální tak je ten co to říká vůl
Ano, pro mě je asi každej vůl co?
A proč? Protože podle mě nikdo nemůže být geniální. (jenom mi nepište o Howkingovi)
Genialita je něco co je pfffrrrr, daleko. Teda u člověka, protože když člověk vynalezl tokolem nás, ale není pořád inteligent, bude pokud mi vyrobí telefon co mě přenese v čase, ale takový člověk není a nebude, cestovat časem se prostě a jednoduše nedá. Takže člověk: inteligentem se nestane.
Zvíře,jo to taky, oni se od ná lidí moc neliší, ale mají omezené možnosti, ryba přece nemůže vynrobit telefon, proč? nemá ruce, mozek by na to měla, ale ne ruce. Když už tedy o nějakém zvířeti řeknu že je geniální tak možná delfín, jo ten, dokáže vycítit žraloka na kilometry daleko a pomáhá surfařům které proudodnesl daleko od pobřeží, dokáže vyčíst mysl až pětiletého dítěte, podobně i pes, ten přečtě mysl tříletého dítěte.

Jo takže moje shrnutí: Geniální lidi nejsou, jsou jen chytří a normální.
Zvířata: jsou sami o sobě jakolidé, ale s omezenými možnostmi.

ps: zmátla jsem vás? Tím pádem jsem na dobré cestě udělat z lidí voly :)

Letní noc při měsíci

23. července 2012 v 13:38 | Šklíba |  téma týdne, mám na ně taky názor!

Měsíc

Ach ten měsíc, někoho napdne že Měsíc je přirozená družice země, druhého je to velká koule na které přistávají kosmonauti a někteří si zase připomenou romantické procházky za jeho svitu. Mě napadnou všechny tři věci zároveň. Vzpomínám si na tu krásnou věc na letním táboře. Měli jsme se o půlnoci vydat na hřbitov, ale vedoucí řekli že si máme vzít baterky, jelikož budeme hledat otázky po lese a po zemi na louce. Měli jsme chodit ve dvojci že nás budou vedoucí lekat a kontrolovat. Na mě dvojce nevyzbyla a to mi nijak nevadilo, teda do té oby než mi vedoucí poslal jako poslední a mě spadla baterka na zem. Rozbyla se a já šla tedy po tmě. Pak ke mně přišel jeden kluk, ukázalo se že šli po trojci aby si mohli povídat. No už se k tomu měsíci dostanu, moment. Procházeli jsme zrovna loukou a šlo bezvadně vidět na úplněk přímo nad námi. Jo možná si říkáte: Pff....No a? Úplněk?. ale to nebyl jenom tak nějaký úplněk. Byl to Orange le Moon. Bylo to překrásné. Hlavně když ten kluk vedle byl můj idol <3. Nějak zrovna v té chvíli na nás vyskočil vedoucí převlečenej ve fakt hustý, strašidelný masce. Všichni úplně vykřikli a spadli na druhou stranu od vedoucího. Jo no, spadli jsme do kravího hnoje, bez vyjímky, ale to teď stranou. Když jsme se tedy každej, každému dostatečně vysmáli byl ten čas když nás vedoucí nechali jít po těch dvojcích sami do tábora přes hřbitov a pár dalších věcí. Měli jsme jít za ruku a to nám dvou fakt nevadilo :). Kousek od toho hřbitova jsme se prostě zastavili že počkáme, jelikož za náma už nikdo nešel. Můžete jednou hádat co se událo. Takže když to řeknu ve shrnutí. Měsíc je ta nejromantičtější věc na světě a ještě k tomu když je oranžově zbarvený a stojíte přitom s pěknym klukem v lese ^^
Možná je pro vás tohle úplně mimo mísu, ale jážně, kolikrát se může tohle naskytnout?

Žádný učený z nebe nespadl, jenom mnou mrskli o zem, klaň se mi!